BB AERO

Autentyczne przygody

O BB AERO

Misją BB AERO jest pomoc w tworzeniu najbardziej cywilizowanego rynku turystycznego, na którym relacje klient w łańcuchu – agent – ​​operator opierają się na wzajemnym zaufaniu i szacunku. Nadrzędnym celem firmy jest udostępnienie wysokiej jakości wypoczynku wszystkim kategoriom ludności.

Specjaliści firmy dokładnie badają rynek i przewidują przyszły kierunek rozwoju popytu. Praca planowana jest na podstawie uzyskanych danych w celu ukierunkowania sprzedaży w wymaganym kierunku. Plany długoterminowe oraz plany na najbliższe 3, 5 i 10 lat są na bieżąco aktualizowane i uzupełniane z uwzględnieniem analizy trendów na światowym rynku turystycznym oraz polityki międzynarodowej.

Firma stosuje w swojej pracy kompleksowe podejście do jakości. Oznacza jakość we wszystkim, począwszy od naszych produktów, a skończywszy na pracy pracowników wszystkich działów BB AERO. Ta wizytówka BB AERO to niezmiennie najwyższa jakość obsługi.

Wdrożyć kompleksową kontrolę jakości wszystkich składników produktów turystycznych na każdym etapie ich powstawania, promocji i wdrażania. BB AERO zajmuje się wprowadzaniem wymagań ISO 9001.

Głównymi składnikami sukcesu BB AERO była i pozostaje elastyczność polityki firmy, otwartość na innowacje i otwartość na nowe, zaawansowane techniki i technologie.

MASZ PYTANIA, POTRZEBUJESZ PORADY?

NASZE USŁUGI

Główne działania naszej firmy

BAKACJE NA PLAŻY

OŚRODKI SPA

ZAKUPY VIP

WYCIECZKI VIP

WYCIECZKI AUTOBUSOWE

DLACZEGO MY?

Firma Etyka Korporacyjna opiera się na połączeniu zespołowego podejścia do realizacji zadań z profesjonalizmem i kreatywnością każdego pracownika. A także na obowiązkowej uczciwości i odpowiedzialności w stosunku do wszystkich uczestników biznesu i klientów.

BB AERO Drzwi są zawsze otwarte dla utalentowanych i aktywnych ludzi, którzy chcą stać się częścią zespołu profesjonalistów i powiększać osiągnięcia firmy. Sukcesem marki BB AERO jest wysoki profesjonalizm i kreatywne podejście do pracowników biznesu. To pomaga nam się doskonalić i iść naprzód na nowe wyżyny.

Absolutna przejrzystość i poszanowanie zwyczajów i tradycji kraju, w którym prowadzona jest działalność firmy.

Firma stała się wzorem dla wielu greckich biur podróży, które przyjęły doświadczenie BB AERO. To z kolei jest bodźcem do dalszego rozwoju firmy.

Firma jest wyraźnie świadoma swojej odpowiedzialności wobec społeczeństwa jako całości. Liczne towarzystwo charytatywne mające na celu wspieranie biednych i potrzebujących. Firma udziela pomocy domom dziecka, ściśle współpracując z różnymi organizacjami charytatywnymi, zwracając szczególną uwagę na sieroty i weteranów.

Każdy agent, który zakupił produkt BB AERO, może mieć pewność, że jego klient otrzyma wyłącznie wysokiej jakości usługi, dokładnie przetestowane i wyselekcjonowane przez ekspertów firmy BB AERO.

Dlatego produkt oferowany na rynku pod marką BB AERO, jest w oczach klientów i partnerów synonimem niezawodności i jakości.

OPINIE NASZYCH KLIENTÓW O NAS

Jestem szefem dużego przedsiębiorstwa przemysłowego, przyzwyczajonym do planowania długoterminowego. Dzięki firmie BB AERO mogę na nią liczyć w zakresie organizacji turystyki wypoczynkowej dla moich podwładnych.

W branży turystycznej pracuję od ponad 10 lat. Znalezienie wiarygodnego partnera w tej dziedzinie czasami nie jest takie proste. Z firmą BB AERO od wielu lat znalazłem rzetelnego partnera. Jestem im za to wdzięczny.

Lubię wszystko w tej firmie. Od osób, które spotykasz w biurze, po prawników, którzy towarzyszą transakcji. Rządzisz! Uwielbiam z tobą pracować!

Łączność

Aby uzyskać opinię, wypełnij poniższy formularz

BB AERO

+48 722 376 071

Rynek Głowny 28 31-010 Krakow    WZMACNIACZ